Er du mellom 13 og 18 år og liker å lese? Har du lyst til å treffe andre ungdommer du kan diskutere bøker med? Da er dette noe for deg!
Her kan du komme akkurat som du er: nysgjerrig, nybegynner eller allerede litt glad i bøker. Vi leser, prater, ler og utforsker litteratur på en chill måte – helt uten press.
På dette snakker vi om bokserien Dream Harbor av Laurie Gilmore, så det er en fordel å ha lest minst en av bøkene på forhånd. Bøkene kan lånes på biblioteket, både norsk og engelsk.
Sted: Utsikten (mesanin), 3. etg. Steinkjer bibliotek
Arrangementet er en del av LITT.UNG, ungdomssatsningen vår.
LITT.UNG er et tilbud fra Steinkjer bibliotek spesielt rettet mot unge mellom 13 og 18 år. Det er en inkluderende og rusfri møteplass hvor ungdom kan delta på gratis aktiviteter, uttrykke seg kreativt og være med på å forme innholdet selv.
Ukedager | Dato | Tidspunkt | Sted |
|---|---|---|---|
| Mandag | 12.10.2026 12.10.2026 | 15:00 16:00 |
