Kvam Motell & Camping
©Kvam Motell og Camping

Kvam Motell & Camping

Helårsåpen camping, motell og tretopphytte som ligger i vakre omgivelser ved Snåsavatnets bredder og like ved E6.

Her er teltplasser, plasser for bobil og campingvogner, hytter i forskjellige prisklasser og rom i motellbygget. Internettdekning på campingen. Vi har fin og barnevennlig badestrand. Ideelt for kano og kajakkutfart, øyhopping, mange fine øyer å gå i land på. For trimmere og turgåere finnes idrettsanlegg like ved og merkede turstier. Butikk ligger like ved campingen.

Almatoppen tretopphytte - ny i mai 2020
Fra Almatoppen kan du nyte utsikten over Snåsavatnet. Hytta, som er for 2 personer, har dobbeltseng, kjøkken og sittegruppe. Terrasse hvor du kan nyte mat og drikke til en fantastisk utsikt. Den har innlagt strøm, men ikke vann. Sengetøy finnes i hytta.Trekk og laken kan leies/kjøpes i resepsjonen.

Matservering
Vi kan tilby enkle varmretter, samt kaffe, vaffler, brus og is. I tillegg har vi pub med aller rettigheter.

Båtutleie
Vi har 2 robåter og en aluminiumsbåt med 6HK motor. Du får kjøpt fiskekort her i resepsjonen - det er utmerkede forhold for ørretfiske i Snåsavatnet. Guide for fiske stiller ved behov (ønske).

Grill- og bålplass
Denne finner du ved vannet og den er til fri benyttelse.

I motellbygget finnes selskapssaler, bar, peisestue, TV-stue, turistkjøkken og toalettanlegg.

 

Fasiliteter
  • Aktiviteter
    • Fiskekort
    • Fiskemuligheter
  • Annen overnatting
    • Campingplass
    • Hytter for booking
  • Båter
    • Båter/robåter
  • Camping og hytte
    • Campinghytter
    • Sanitæranlegg
  • Generelle fasiliteter
    • Fiskekort
    • Pub
    • Selskapslokaler
  • Kjøkken og hushold
    • Kjøkken tilgjengelig
  • Natur og terreng
    • Badeplass
    • Badestrand
  • Utleie
    • Båtutleie